(none)
[an error occurred while processing this directive]
FORMAZIONE [an error occurred while processing this directive]
RISULTATI
Data Fase   Risultato   Arbitro
16/08 16:00
Preliminari
Terzo Turno
Kairat Kairat 1-2 Sigma Olomouc Sigma Olomouc
16/08 17:00
Preliminari
Terzo Turno
Progres Progres 2-2 Ufa Ufa
16/08 17:30
Preliminari
Terzo Turno
Aek Larnaca Aek Larnaca 5-0 Sturm Graz Sturm Graz
16/08 18:00
Preliminari
Terzo Turno
Hjk Helsinki Hjk Helsinki 1-4 Olimpija Lubiana Olimpija Lubiana
16/08 18:30
Preliminari
Terzo Turno
Copenhagen Copenhagen 2-1 Cska Sofia Cska Sofia
16/08 18:30
Preliminari
Terzo Turno
U.Craiova U.Craiova 1-1 Rb Lipsia Rb Lipsia
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Apoel N. Apoel N. 3-1 H. Be'Er Sheva H. Be'Er Sheva
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Cluj Cluj 5-0 Alashkert Alashkert
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Kukesi Kukesi 2-0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Midtjylland Midtjylland 3-1 Tns Tns
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Molde Molde 3-0 Hibernian Hibernian
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Suduva Suduva 0-0 Spartaks J. Spartaks J.
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Zalgiris Zalgiris 0-5 Siviglia Siviglia
16/08 19:00
Preliminari
Terzo Turno
Zenit Zenit 8-1 (dts) D. Minsk D. Minsk
16/08 19:30
Preliminari
Terzo Turno
Lucerna Lucerna 1-3 Olympiacos Olympiacos
16/08 19:30
Preliminari
Terzo Turno
M. Tel Aviv M. Tel Aviv 2-1 Pyunik Pyunik
16/08 19:45
Preliminari
Terzo Turno
Dinamo Brest Dinamo Brest 1-0 Apollon Apollon
16/08 19:45
Preliminari
Terzo Turno
Lask Linz Lask Linz 2-1 Besiktas Besiktas
16/08 20:00
Preliminari
Terzo Turno
Atalanta Atalanta 2-0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa Schneider
16/08 20:00
Preliminari
Terzo Turno
Basilea Basilea 1-0 Vitesse Vitesse
16/08 20:00
Preliminari
Terzo Turno
Brondby Brondby 2-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
16/08 20:00
Preliminari
Terzo Turno
F91 F91 2-2 L. Varsavia L. Varsavia
16/08 20:00
Preliminari
Terzo Turno
Zrinjski Zrinjski 1-1 Ludogorets Ludogorets
16/08 20:15
Preliminari
Terzo Turno
Lech Poznan Lech Poznan 1-2 Genk Genk
16/08 20:15
Preliminari
Terzo Turno
Maribor Maribor 0-0 Rangers Rangers
16/08 20:30
Preliminari
Terzo Turno
Feyenoord Feyenoord 1-1 Trencin Trencin
16/08 20:30
Preliminari
Terzo Turno
Gent Gent 3-1 Jagiellonia Jagiellonia
16/08 20:30
Preliminari
Terzo Turno
Partizan Partizan 3-2 Nordsjaelland Nordsjaelland
16/08 20:30
Preliminari
Terzo Turno
R. Vienna R. Vienna 4-0 S. Bratislava S. Bratislava
16/08 20:30
Preliminari
Terzo Turno
Steaua Steaua 2-1 Hajduk Hajduk
16/08 20:45
Preliminari
Terzo Turno
Bordeaux Bordeaux 2-1 Illichivets Mariupol Illichivets Mariupol
16/08 20:45
Preliminari
Terzo Turno
Burnley Burnley 1-0 (dts) Basaksehir Basaksehir
16/08 20:45
Preliminari
Terzo Turno
Rijeka Rijeka 0-1 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
16/08 20:45
Preliminari
Terzo Turno
Rosenborg Rosenborg 3-0 Cork City Cork City
16/08 21:00
Preliminari
Terzo Turno
Valur Valur 2-1 Sheriff Sheriff
16/08 21:30
Preliminari
Terzo Turno
Braga Braga 2-2 Zorya Zorya
CLASSIFICA MARCATORI